Ja też mam talent!

W niedzielę 11 września 2016 Lions Club Kraków Bona Sforza zorganizował festyn w "Rogatym Rancho" w Zabierzowie, miejscu znanym rodzinom z dziećmi z cyklicznych, pełnych atrakcji spotkań (zabawy w wiosce indiańskiej, mini zoo, przejażdżki na kucyku itp).
Festyn był pod hasłem "ja też mam talent", w czasie którego dzieci ze szkół muzycznych, różnych kółek artystycznych czy domów kultury mogły zaprezentować się szerokiej publiczności.
Od sponsorów zdobyłyśmy liczne upominki dla występujących oraz nagrody w zorganizowanej loterii i konkursie wiedzy.
Dochód z imprezy przeznaczamy dla Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski "Dom Nadziei" w Krakowie Nowej Hucie.
Dzieci z Domu Nadziei miały możliwość wystąpienia na scenie i udziału w festynie, co przyniosło im wiele radości.

Past Prezydent LC Kraków Bona Sforza